TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine ELEMENTAL
NIKE Çantë shpine ELEMENTAL
NIKE Çantë shpine ELEMENTAL
NIKE Çantë shpine ELEMENTAL
NIKE Çantë shpine ELEMENTAL
NIKE Çantë shpine ELEMENTAL
NIKE Çantë shpine ELEMENTAL
NIKE Çantë shpine ELEMENTAL
Kodi i artikullit:
(BA6030-410)
NIKE

NIKE Çantë shpine ELEMENTAL

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Elemental është një çantë shpine sportive e krijuar për adoleshentët. Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që ju nevojitet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me zinxhir është ideal për gjërat e  vogla të rëndësishme që dëshironi të keni pranë. Xhepi i jashtëm rrjetë në anësore është i siguruar për një shishe uji. Doreza të rregullueshme janë vendosur për ta bërë më të lehtë mbajtjen e çantës së shpinës dhe pjesa e pasme ka përforcim të butë për rehati më të madhe. Kjo çantë shpine klasike është shoqëruesi i përsosur për adoleshentët gjatë aktiviteteve të tyre të përditshme. Specifikim: Çantë shpine sportive Logoja e Nike Xhep i jashtëm me zinxhir Përbërja: 100% poliester .
Detaje

Nike Elemental është një çantë shpine sportive e krijuar për adoleshentët. Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që ju nevojitet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me zinxhir është ideal për gjërat e  vogla të rëndësishme që dëshironi të keni pranë. Xhepi i jashtëm rrjetë në anësore është i siguruar për një shishe uji. Doreza të rregullueshme janë vendosur për ta bërë më të lehtë mbajtjen e çantës së shpinës dhe pjesa e pasme ka përforcim të butë për rehati më të madhe. Kjo çantë shpine klasike është shoqëruesi i përsosur për adoleshentët gjatë aktiviteteve të tyre të përditshme.

Specifikim:

  • Çantë shpine sportive
  • Logoja e Nike
  • Xhep i jashtëm me zinxhir
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_BRNDMARKDESC BTS
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Elemental është një çantë shpine sportive e krijuar për adoleshentët. Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që ju nevojitet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me zinxhir është ideal për gjërat e  vogla të rëndësishme që dëshironi të keni pranë. Xhepi i jashtëm rrjetë në anësore është i siguruar për një shishe uji. Doreza të rregullueshme janë vendosur për ta bërë më të lehtë mbajtjen e çantës së shpinës dhe pjesa e pasme ka përforcim të butë për rehati më të madhe. Kjo çantë shpine klasike është shoqëruesi i përsosur për adoleshentët gjatë aktiviteteve të tyre të përditshme.

Specifikim:

  • Çantë shpine sportive
  • Logoja e Nike
  • Xhep i jashtëm me zinxhir
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_BRNDMARKDESC BTS
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë