TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Kodi i artikullit:
(BA6030-410)
NIKE

NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Elemental është një çantë shpine sportive e krijuar për adoleshentët. Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që ju nevojitet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me zinxhir është ideal për gjërat e  vogla të rëndësishme që dëshironi të keni pranë. Xhepi i jashtëm rrjetë në anësore është i siguruar për një shishe uji. Doreza të rregullueshme janë vendosur për ta bërë më të lehtë mbajtjen e çantës së shpinës dhe pjesa e pasme ka përforcim të butë për rehati më të madhe. Kjo çantë shpine klasike është shoqëruesi i përsosur për adoleshentët gjatë aktiviteteve të tyre të përditshme. Specifikim: Çantë shpine sportive Logoja e Nike Xhep i jashtëm me zinxhir Përbërja: 100% poliester .
Detaje

Nike Elemental është një çantë shpine sportive e krijuar për adoleshentët. Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që ju nevojitet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me zinxhir është ideal për gjërat e  vogla të rëndësishme që dëshironi të keni pranë. Xhepi i jashtëm rrjetë në anësore është i siguruar për një shishe uji. Doreza të rregullueshme janë vendosur për ta bërë më të lehtë mbajtjen e çantës së shpinës dhe pjesa e pasme ka përforcim të butë për rehati më të madhe. Kjo çantë shpine klasike është shoqëruesi i përsosur për adoleshentët gjatë aktiviteteve të tyre të përditshme.

Specifikim:

  • Çantë shpine sportive
  • Logoja e Nike
  • Xhep i jashtëm me zinxhir
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_BRNDMARKDESC BTS
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Elemental është një çantë shpine sportive e krijuar për adoleshentët. Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që ju nevojitet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me zinxhir është ideal për gjërat e  vogla të rëndësishme që dëshironi të keni pranë. Xhepi i jashtëm rrjetë në anësore është i siguruar për një shishe uji. Doreza të rregullueshme janë vendosur për ta bërë më të lehtë mbajtjen e çantës së shpinës dhe pjesa e pasme ka përforcim të butë për rehati më të madhe. Kjo çantë shpine klasike është shoqëruesi i përsosur për adoleshentët gjatë aktiviteteve të tyre të përditshme.

Specifikim:

  • Çantë shpine sportive
  • Logoja e Nike
  • Xhep i jashtëm me zinxhir
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_BRNDMARKDESC BTS
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë