në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte Elemental
NIKE Produkte Elemental
NIKE Produkte Elemental
NIKE Produkte Elemental
NIKE Produkte Elemental
NIKE Produkte Elemental
NIKE Produkte Elemental
NIKE Produkte Elemental
NIKE Produkte Elemental
NIKE Produkte Elemental
Kodi i artikullit:
(DJ7370-010)
NIKE

NIKE Produkte Elemental

  • ONE SIZE
    ONE SIZE
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Elemental është një çantë unisex gjithmonë në stilin tuaj. Çfarëdo që keni në mendje - një udhëtim me aeroplan ose në anën tjetër të qytetit, në shkollë, punë ose palestër - kjo çantë shpine është perfekte për këtë. Një ndarje e madhe me zinxhirë është e shkëlqyer për mbajtjen e atleteve, pajisjeve të palestrës ose librave dhe laptopëve për shkollë. 2 xhepa të jashtëm ju lejojnë të ruani pajisjet tuaja elektronike të nevojshme, në mënyrë që ato të jenë të sigurta. Ndarja kryesore me një zinxhir të dyfishtë është e bollshme dhe përfaqëson një vend të sigurt për ruajtje, ndërsa disa xhepa më të vegjël me një zinxhir mundësojnë një organizim të shkëlqyer të gjërave të vogla. Në krye ka një rrip për mbajtje të lehtë. Specifikim: Çantë shpine Unisex Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm Materiali: 100% poliester .
Detaje

Nike Elemental është një çantë unisex gjithmonë në stilin tuaj. Çfarëdo që keni në mendje - një udhëtim me aeroplan ose në anën tjetër të qytetit, në shkollë, punë ose palestër - kjo çantë shpine është perfekte për këtë. Një ndarje e madhe me zinxhirë është e shkëlqyer për mbajtjen e atleteve, pajisjeve të palestrës ose librave dhe laptopëve për shkollë. 2 xhepa të jashtëm ju lejojnë të ruani pajisjet tuaja elektronike të nevojshme, në mënyrë që ato të jenë të sigurta. Ndarja kryesore me një zinxhir të dyfishtë është e bollshme dhe përfaqëson një vend të sigurt për ruajtje, ndërsa disa xhepa më të vegjël me një zinxhir mundësojnë një organizim të shkëlqyer të gjërave të vogla. Në krye ka një rrip për mbajtje të lehtë.

Specifikim:

  • Çantë shpine Unisex
  • Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm
  • Materiali: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë