TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - NK AIR
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - NK AIR
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - NK AIR
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - NK AIR
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - NK AIR
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - NK AIR
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - NK AIR
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - NK AIR
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - NK AIR
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - NK AIR
Kodi i artikullit:
(DJ7370-010)
NIKE

NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - NK AIR

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Elemental është një çantë unisex gjithmonë në stilin tuaj. Çfarëdo që keni në mendje - një udhëtim me aeroplan ose në anën tjetër të qytetit, në shkollë, punë ose palestër - kjo çantë shpine është perfekte për këtë. Një ndarje e madhe me zinxhirë është e shkëlqyer për mbajtjen e atleteve, pajisjeve të palestrës ose librave dhe laptopëve për shkollë. 2 xhepa të jashtëm ju lejojnë të ruani pajisjet tuaja elektronike të nevojshme, në mënyrë që ato të jenë të sigurta. Ndarja kryesore me një zinxhir të dyfishtë është e bollshme dhe përfaqëson një vend të sigurt për ruajtje, ndërsa disa xhepa më të vegjël me një zinxhir mundësojnë një organizim të shkëlqyer të gjërave të vogla. Në krye ka një rrip për mbajtje të lehtë. Specifikim: Çantë shpine Unisex Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm Materiali: 100% poliester .
Detaje

Nike Elemental është një çantë unisex gjithmonë në stilin tuaj. Çfarëdo që keni në mendje - një udhëtim me aeroplan ose në anën tjetër të qytetit, në shkollë, punë ose palestër - kjo çantë shpine është perfekte për këtë. Një ndarje e madhe me zinxhirë është e shkëlqyer për mbajtjen e atleteve, pajisjeve të palestrës ose librave dhe laptopëve për shkollë. 2 xhepa të jashtëm ju lejojnë të ruani pajisjet tuaja elektronike të nevojshme, në mënyrë që ato të jenë të sigurta. Ndarja kryesore me një zinxhir të dyfishtë është e bollshme dhe përfaqëson një vend të sigurt për ruajtje, ndërsa disa xhepa më të vegjël me një zinxhir mundësojnë një organizim të shkëlqyer të gjërave të vogla. Në krye ka një rrip për mbajtje të lehtë.

Specifikim:

  • Çantë shpine Unisex
  • Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm
  • Materiali: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Elemental është një çantë unisex gjithmonë në stilin tuaj. Çfarëdo që keni në mendje - një udhëtim me aeroplan ose në anën tjetër të qytetit, në shkollë, punë ose palestër - kjo çantë shpine është perfekte për këtë. Një ndarje e madhe me zinxhirë është e shkëlqyer për mbajtjen e atleteve, pajisjeve të palestrës ose librave dhe laptopëve për shkollë. 2 xhepa të jashtëm ju lejojnë të ruani pajisjet tuaja elektronike të nevojshme, në mënyrë që ato të jenë të sigurta. Ndarja kryesore me një zinxhir të dyfishtë është e bollshme dhe përfaqëson një vend të sigurt për ruajtje, ndërsa disa xhepa më të vegjël me një zinxhir mundësojnë një organizim të shkëlqyer të gjërave të vogla. Në krye ka një rrip për mbajtje të lehtë.

Specifikim:

  • Çantë shpine Unisex
  • Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm
  • Materiali: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë