TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Sportswear Futura 365
NIKE Çantë shpine Sportswear Futura 365
NIKE Çantë shpine Sportswear Futura 365
NIKE Çantë shpine Sportswear Futura 365
NIKE Çantë shpine Sportswear Futura 365
NIKE Çantë shpine Sportswear Futura 365
NIKE Çantë shpine Sportswear Futura 365
NIKE Çantë shpine Sportswear Futura 365
Kodi i artikullit:
(CW9301-010)
NIKE

NIKE Çantë shpine Sportswear Futura 365

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Futura 365 Mini është një çantë shpine për femra me përmasa më të vogla që do t'ju ndihmojë të paketoni dhe mbani me kujdes të gjitha gjërat e vogla. Shpesh ndodh që të harroni diçka me nxitim, por mos u shqetësoni, ky nuk është rasti me këtë çantë shpine. Organizoni gjërat tuaja dhe sigurohuni që ato janë gjithmonë  pranë jush. Zona kryesore e ruajtjes është e bollshme dhe e siguruar me një zinxhir të dyanshëm, dhe kur keni nevojë për hapësirë ​​shtesë, ka një ndarje të jashtme me një zinxhir, si dhe dy xhepa anësorë të thellë. Shiritat janë të rregullueshme, dhe materiali prej të paktën 55% të fibrave të ricikluara është i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur. Specifikim: Çantë shpine për femra Përmasat: 25cm x 20cm x 10cm Dy xhepa anësorë të thellë Ndarje e jashtme me zinxhir Mirëmbajtje e lehtë Përbërja: 100% poliester Ngjyra: E zezë/E bardhë .
Detaje

Nike Sportswear Futura 365 Mini është një çantë shpine për femra me përmasa më të vogla që do t'ju ndihmojë të paketoni dhe mbani me kujdes të gjitha gjërat e vogla. Shpesh ndodh që të harroni diçka me nxitim, por mos u shqetësoni, ky nuk është rasti me këtë çantë shpine. Organizoni gjërat tuaja dhe sigurohuni që ato janë gjithmonë  pranë jush. Zona kryesore e ruajtjes është e bollshme dhe e siguruar me një zinxhir të dyanshëm, dhe kur keni nevojë për hapësirë ​​shtesë, ka një ndarje të jashtme me një zinxhir, si dhe dy xhepa anësorë të thellë. Shiritat janë të rregullueshme, dhe materiali prej të paktën 55% të fibrave të ricikluara është i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur.

Specifikim:

  • Çantë shpine për femra
  • Përmasat: 25cm x 20cm x 10cm
  • Dy xhepa anësorë të thellë
  • Ndarje e jashtme me zinxhir
  • Mirëmbajtje e lehtë
  • Përbërja: 100% poliester
  • Ngjyra: E zezë/E bardhë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë