TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
Kodi i artikullit:
(DD0559-010)
NIKE

NIKE Çantë shpine Elemental

Çmimi i mëparshëm
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Elemental është një çantë unisex praktike për të gjitha aktivitetet tuaja - biznes ose sport. Ka një ndarje të madhe me zinxhirë ku mund të ruani laptopin, librat ose pajisjet sportive. Vendosini gjërat e vogla në dy xhepat anësorë. Shiritat e vendosur dhe pjesa e pasme e shpinës kontribuojnë në rehati, dhe panelet e rrjetës në anën e pasme lejojnë ajrosje. Specifikim: Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm Përbërja: 100% poliester Panele rrjetë .
Detaje

Nike Elemental është një çantë unisex praktike për të gjitha aktivitetet tuaja - biznes ose sport.
Ka një ndarje të madhe me zinxhirë ku mund të ruani laptopin, librat ose pajisjet sportive. Vendosini gjërat e vogla në dy xhepat anësorë. Shiritat e vendosur dhe pjesa e pasme e shpinës kontribuojnë në rehati, dhe panelet e rrjetës në anën e pasme lejojnë ajrosje.

Specifikim:

  • Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm
  • Përbërja: 100% poliester
  • Panele rrjetë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Elemental është një çantë unisex praktike për të gjitha aktivitetet tuaja - biznes ose sport.
Ka një ndarje të madhe me zinxhirë ku mund të ruani laptopin, librat ose pajisjet sportive. Vendosini gjërat e vogla në dy xhepat anësorë. Shiritat e vendosur dhe pjesa e pasme e shpinës kontribuojnë në rehati, dhe panelet e rrjetës në anën e pasme lejojnë ajrosje.

Specifikim:

  • Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm
  • Përbërja: 100% poliester
  • Panele rrjetë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë