TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Çantë shpine NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Çantë shpine NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Çantë shpine NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Çantë shpine NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Çantë shpine NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Çantë shpine NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Çantë shpine NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
Kodi i artikullit:
(DJ7377-326)
NIKE

NIKE Çantë shpine NK HERITAGE BKPK - SWOOSH

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Heritage është një çantë unisex në stilin Swoosh. Ka një ndarje kryesore që e mbyllni me një zinxhir, i cili është i gjerë dhe gjithashtu ka një ndarje për një kompjuter portativ. Ndarja e përparme përdoret për të ruajtur sende më të vogla. Ju gjithashtu e mbyllni atë me një zinxhir, kështu që gjërat tuaja të vogla të rëndësishme janë të sigurta. Logoja e madhe Swoosh në këtë çantë shpine ka një sipërfaqe të lëmuar dhe të butë. Poliesteri i thurur nga i cili është e përbërë çanta Nike Heritage është e fortë dhe e qëndrueshme. Specifikim: Çantë shpine Unisex Përmasat: 43cm x 30cm x 15cm Materiali: 100% poliester .
Detaje

Nike Heritage është një çantë unisex në stilin Swoosh. Ka një ndarje kryesore që e mbyllni me një zinxhir, i cili është i gjerë dhe gjithashtu ka një ndarje për një kompjuter portativ. Ndarja e përparme përdoret për të ruajtur sende më të vogla. Ju gjithashtu e mbyllni atë me një zinxhir, kështu që gjërat tuaja të vogla të rëndësishme janë të sigurta. Logoja e madhe Swoosh në këtë çantë shpine ka një sipërfaqe të lëmuar dhe të butë. Poliesteri i thurur nga i cili është e përbërë çanta Nike Heritage është e fortë dhe e qëndrueshme.

Specifikim:

  • Çantë shpine Unisex
  • Përmasat: 43cm x 30cm x 15cm
  • Materiali: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT HERITAGE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Heritage është një çantë unisex në stilin Swoosh. Ka një ndarje kryesore që e mbyllni me një zinxhir, i cili është i gjerë dhe gjithashtu ka një ndarje për një kompjuter portativ. Ndarja e përparme përdoret për të ruajtur sende më të vogla. Ju gjithashtu e mbyllni atë me një zinxhir, kështu që gjërat tuaja të vogla të rëndësishme janë të sigurta. Logoja e madhe Swoosh në këtë çantë shpine ka një sipërfaqe të lëmuar dhe të butë. Poliesteri i thurur nga i cili është e përbërë çanta Nike Heritage është e fortë dhe e qëndrueshme.

Specifikim:

  • Çantë shpine Unisex
  • Përmasat: 43cm x 30cm x 15cm
  • Materiali: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT HERITAGE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë