TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
Kodi i artikullit:
(BA6032-657)
NIKE

NIKE Çantë shpine Elemental

Çmimi i mëparshëm
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Elemental është një çantë sportive e destinuar për adoleshentët. Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që u duhet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me një zinxhir është ideal për çelësat dhe gjëra të tjera të vogla të rëndësishme. Xhepi i jashtëm i rrjetës në anësore është për mbajtjen e shishes së ujit. Kjo çantë klasike është shoqëruesi perfekt për adoleshentët përmes detyrimeve të tyre të përditshme. Specifikim: Çantë shpine sportive Logoja e Nike Shiritat e rregullueshëm të shpatullave Xhep i jashtëm me zinxhir Përbërja: 100% poliester .
Detaje

Nike Elemental është një çantë sportive e destinuar për adoleshentët. Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që u duhet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me një zinxhir është ideal për çelësat dhe gjëra të tjera të vogla të rëndësishme. Xhepi i jashtëm i rrjetës në anësore është për mbajtjen e shishes së ujit. Kjo çantë klasike është shoqëruesi perfekt për adoleshentët përmes detyrimeve të tyre të përditshme.

Specifikim:

  • Çantë shpine sportive
  • Logoja e Nike
  • Shiritat e rregullueshëm të shpatullave
  • Xhep i jashtëm me zinxhir
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë