TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Çantë shpine Phase
PUMA Çantë shpine Phase
PUMA Çantë shpine Phase
PUMA Çantë shpine Phase
PUMA Çantë shpine Phase
PUMA Çantë shpine Phase
PUMA Çantë shpine Phase
PUMA Çantë shpine Phase
PUMA Çantë shpine Phase
PUMA Çantë shpine Phase
Kodi i artikullit:
(077295-14)
PUMA

PUMA Çantë shpine Phase

Çmimi i mëparshëm
3.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • BV ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
BV ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë