TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Çantë shpine Phase
Kodi i artikullit:
(077295-02)
PUMA

PUMA Çantë shpine Phase

Çmimi i mëparshëm
3.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka PUMA
KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
Shkruaj BACKPACK
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë