TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
Kodi i artikullit:
(BA5876-084)
NIKE

NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Elemental është një çantë shpine unisex sportive me një dizajn klasik që sjell qëndrueshmëri dhe funksionalitet. Çanta ka një ndarje kryesore me një zinxhir të dyanshëm për të ruajtur të gjitha gjërat që ju nevojiten gjatë ditës. Xhepat shtesë anësorë janë ideal për të ruajtur sende të vogla që dëshironi t’i keni gjithmonë sa më pranë vetes. Rripat mund të rregullohen në gjatësinë që ju përshtatet më mirë. Kjo çantë shpine klasike sportive ju ndihmon të jeni gjithnjë të organizuar në mënyrë perfekte. SPECIFIKIM: • Çanta shpine Unisex • Rripat e rregullueshëm • Përbërja: 100% poliester Dimensionet: 47 cm x 16 cm x 30 cm .
Detaje

Nike Sportswear Elemental është një çantë shpine unisex sportive me një dizajn klasik që sjell qëndrueshmëri dhe funksionalitet.

Çanta ka një ndarje kryesore me një zinxhir të dyanshëm për të ruajtur të gjitha gjërat që ju nevojiten gjatë ditës.

Xhepat shtesë anësorë janë ideal për të ruajtur sende të vogla që dëshironi t’i keni gjithmonë sa më pranë vetes.

Rripat mund të rregullohen në gjatësinë që ju përshtatet më mirë.

Kjo çantë shpine klasike sportive ju ndihmon të jeni gjithnjë të organizuar në mënyrë perfekte.

SPECIFIKIM:

• Çanta shpine Unisex

• Rripat e rregullueshëm

• Përbërja: 100% poliester

Dimensionet: 47 cm x 16 cm x 30 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
KATEGORIJABIH SU_LIFESTYLE
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sportswear Elemental është një çantë shpine unisex sportive me një dizajn klasik që sjell qëndrueshmëri dhe funksionalitet.

Çanta ka një ndarje kryesore me një zinxhir të dyanshëm për të ruajtur të gjitha gjërat që ju nevojiten gjatë ditës.

Xhepat shtesë anësorë janë ideal për të ruajtur sende të vogla që dëshironi t’i keni gjithmonë sa më pranë vetes.

Rripat mund të rregullohen në gjatësinë që ju përshtatet më mirë.

Kjo çantë shpine klasike sportive ju ndihmon të jeni gjithnjë të organizuar në mënyrë perfekte.

SPECIFIKIM:

• Çanta shpine Unisex

• Rripat e rregullueshëm

• Përbërja: 100% poliester

Dimensionet: 47 cm x 16 cm x 30 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
KATEGORIJABIH SU_LIFESTYLE
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë