në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte Heritage
NIKE Produkte Heritage
NIKE Produkte Heritage
NIKE Produkte Heritage
NIKE Produkte Heritage
NIKE Produkte Heritage
NIKE Produkte Heritage
NIKE Produkte Heritage
NIKE Produkte Heritage
NIKE Produkte Heritage
Kodi i artikullit:
(BA5879-812)
NIKE

NIKE Produkte Heritage

  • ONE SIZE
    ONE SIZE
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë