TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
Kodi i artikullit:
(DC4244-010)
NIKE

NIKE Çantë shpine Heritage

Çmimi i mëparshëm
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Çanta e shpinës unisex Nike Heritage kombinon stilin sportiv me funksionalitetin. Ndarja kryesore është mjaft e gjerë për një laptop 15”. Është e përbërë nga materiali i fortë që është rezistent ndaj grisjes dhe konsumit. Xhepat më të vegjël me zinxhirë ju ofrojnë hapësirë ​​për gjëra më të vogla që dëshironi t'i keni gjithmonë në dorë. Shiritat që vendosen në supe mund të rregullohen në gjerësinë e dëshiruar dhe do t'ju ndihmojnë a mbani atë. Specifikim: Përmasat: 43cm x 30cm x 15cm Përbërja: 100% poliester .
Detaje

Çanta e shpinës unisex Nike Heritage kombinon stilin sportiv me funksionalitetin. Ndarja kryesore është mjaft e gjerë për një laptop 15”. Është e përbërë nga materiali i fortë që është rezistent ndaj grisjes dhe konsumit. Xhepat më të vegjël me zinxhirë ju ofrojnë hapësirë ​​për gjëra më të vogla që dëshironi t'i keni gjithmonë në dorë. Shiritat që vendosen në supe mund të rregullohen në gjerësinë e dëshiruar dhe do t'ju ndihmojnë a mbani atë.

Specifikim:

  • Përmasat: 43cm x 30cm x 15cm
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT HERITAGE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Çanta e shpinës unisex Nike Heritage kombinon stilin sportiv me funksionalitetin. Ndarja kryesore është mjaft e gjerë për një laptop 15”. Është e përbërë nga materiali i fortë që është rezistent ndaj grisjes dhe konsumit. Xhepat më të vegjël me zinxhirë ju ofrojnë hapësirë ​​për gjëra më të vogla që dëshironi t'i keni gjithmonë në dorë. Shiritat që vendosen në supe mund të rregullohen në gjerësinë e dëshiruar dhe do t'ju ndihmojnë a mbani atë.

Specifikim:

  • Përmasat: 43cm x 30cm x 15cm
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT HERITAGE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë