TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine LINEAR BP
adidas Çantë shpine LINEAR BP
adidas Çantë shpine LINEAR BP
adidas Çantë shpine LINEAR BP
adidas Çantë shpine LINEAR BP
adidas Çantë shpine LINEAR BP
adidas Çantë shpine LINEAR BP
adidas Çantë shpine LINEAR BP
adidas Çantë shpine LINEAR BP
adidas Çantë shpine LINEAR BP
Kodi i artikullit:
(GN2015)
adidas

adidas Çantë shpine LINEAR BP

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
2.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle, Stërvitje
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë