në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
Kodi i artikullit:
(DD0559-451)
NIKE

NIKE Çantë shpine Elemental

Çmimi i mëparshëm
5.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Elemental është një çantë unisex praktike për të gjitha aktivitetet tuaja - biznes ose sport. Ka një ndarje të madhe me zinxhirë ku mund të ruani laptopin, librat ose pajisjet sportive. Vendosini gjërat e vogla në dy xhepat anësorë. Shiritat e vendosur dhe pjesa e pasme e shpinës kontribuojnë në rehati, dhe panelet e rrjetës në anën e pasme lejojnë ajrosje. Specifikim: Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm Përbërja: 100% poliester Panele rrjetë.
Detaje

Nike Elemental është një çantë unisex praktike për të gjitha aktivitetet tuaja - biznes ose sport. Ka një ndarje të madhe me zinxhirë ku mund të ruani laptopin, librat ose pajisjet sportive. Vendosini gjërat e vogla në dy xhepat anësorë. Shiritat e vendosur dhe pjesa e pasme e shpinës kontribuojnë në rehati, dhe panelet e rrjetës në anën e pasme lejojnë ajrosje.

Specifikim:

 • Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm
 • Përbërja: 100% poliester
 • Panele rrjetë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Çantë shpine
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Unisex
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë