Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Nike Elemental
Kodi i artikullit: DD0559-451
Nike

Nike Elemental

Kodi i artikullit: DD0559-451
Nike Elemental është një çantë unisex praktike për të gjitha aktivitetet tuaja - biznes ose sport. Ka një ndarje të madhe me zinxhirë ku mund të ruani laptopin, librat ose pajisjet sportive. Vendosini gjërat e vogla në dy xhepat anësorë. Shiritat e vendosur dhe pjesa e pasme e shpinës kontribuojnë në rehati, dhe panelet e rrjetës në anën e pasme lejojnë ajrosje. Specifikim: Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm Përbërja: 100% poliester Panele rrjetë.
5.400 LEK
5.400 LEK
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • Univ.
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Elemental është një çantë unisex praktike për të gjitha aktivitetet tuaja - biznes ose sport. Ka një ndarje të madhe me zinxhirë ku mund të ruani laptopin, librat ose pajisjet sportive. Vendosini gjërat e vogla në dy xhepat anësorë. Shiritat e vendosur dhe pjesa e pasme e shpinës kontribuojnë në rehati, dhe panelet e rrjetës në anën e pasme lejojnë ajrosje.

Specifikim:

 • Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm
 • Përbërja: 100% poliester
 • Panele rrjetë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Çantë shpine
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Unisex
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Çantë shpine DC4244-512
  Çmimi 4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Çantë shpine DC4244-034
  Çmimi 4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Çantë shpine DD0559-012
  Çmimi 5.400 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Çantë shpine DV1296-355
  Çmimi 5.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  7.400 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Elemental
  Çantë shpine
  Nike Elemental