TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0
çantë shpine
Kodi i artikullit:
(BA5876-451)
NIKE

NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmimi me zbritje
2.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Elemental është një çantë shpine unisex sportive me një dizajn klasik që sjell qëndrueshmëri dhe funksionalitet. Dimensionet: 47 cm x 16 cm x 30 cm Detaje

Nike Sportswear Elemental është një çantë shpine unisex sportive me një dizajn klasik që sjell qëndrueshmëri dhe funksionalitet.

Çanta ka një ndarje kryesore me një zinxhir të dyanshëm për të ruajtur të gjitha gjërat që ju nevojiten gjatë ditës.

Xhepat shtesë anësorë janë ideal për të ruajtur sende të vogla që dëshironi t’i keni gjithmonë sa më pranë vetes.

Rripat mund të rregullohen në gjatësinë që ju përshtatet më mirë.

Kjo çantë shpine klasike sportive ju ndihmon të jeni gjithnjë të organizuar në mënyrë perfekte.

SPECIFIKIM:

• Çanta shpine Unisex

• Rripat e rregullueshëm

• Përbërja: 100% poliester

• Ngjyra e shfaqur: blu e kaltër

• Kodi i artikullit: BA5876-451

Dimensionet: 47 cm x 16 cm x 30 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sportswear Elemental është një çantë shpine unisex sportive me një dizajn klasik që sjell qëndrueshmëri dhe funksionalitet.

Çanta ka një ndarje kryesore me një zinxhir të dyanshëm për të ruajtur të gjitha gjërat që ju nevojiten gjatë ditës.

Xhepat shtesë anësorë janë ideal për të ruajtur sende të vogla që dëshironi t’i keni gjithmonë sa më pranë vetes.

Rripat mund të rregullohen në gjatësinë që ju përshtatet më mirë.

Kjo çantë shpine klasike sportive ju ndihmon të jeni gjithnjë të organizuar në mënyrë perfekte.

SPECIFIKIM:

• Çanta shpine Unisex

• Rripat e rregullueshëm

• Përbërja: 100% poliester

• Ngjyra e shfaqur: blu e kaltër

• Kodi i artikullit: BA5876-451

Dimensionet: 47 cm x 16 cm x 30 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë