TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
Kodi i artikullit:
(BA6032-010)
NIKE

NIKE Çantë shpine Elemental

Çmimi i mëparshëm
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Elemental është një çantë shpine sportive e destinuar për adoleshentët.Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që ju nevojitet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me zinxhir është vendi ideal ku mund të ruani çelësat dhe gjërat e tjera të vogla të rëndësishme që dëshironi të keni pranë. Xhepi i jashtëm rrjetë në pjesën anësore është i përshtatshëm për një shishe uji. Ka gjithashtu një rrip të rregullueshëm për ta bërë më të lehtë mbajtjen e çantës së shpinës dhe pjesa e pasme ka një përforcim të butë për rehati shtesë. Kjo çantë shpine klasike është shoqëruesi i përsosur për adoleshentët gjatë aktiviteteve të tyre të përditshme. Specifikim: Çantë shpine Logoja e Nike Përbërja: 100% poliester .
Detaje

Nike Elemental është një çantë shpine sportive e destinuar për adoleshentët.Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që ju nevojitet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me zinxhir është vendi ideal ku mund të ruani çelësat dhe gjërat e tjera të vogla të rëndësishme që dëshironi të keni pranë. Xhepi i jashtëm rrjetë në pjesën anësore është i përshtatshëm për një shishe uji. Ka gjithashtu një rrip të rregullueshëm për ta bërë më të lehtë mbajtjen e çantës së shpinës dhe pjesa e pasme ka një përforcim të butë për rehati shtesë. Kjo çantë shpine klasike është shoqëruesi i përsosur për adoleshentët gjatë aktiviteteve të tyre të përditshme.

Specifikim:

  • Çantë shpine
  • Logoja e Nike
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT ELEMENTAL
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MARKER_HR B
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Elemental është një çantë shpine sportive e destinuar për adoleshentët.Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që ju nevojitet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me zinxhir është vendi ideal ku mund të ruani çelësat dhe gjërat e tjera të vogla të rëndësishme që dëshironi të keni pranë. Xhepi i jashtëm rrjetë në pjesën anësore është i përshtatshëm për një shishe uji. Ka gjithashtu një rrip të rregullueshëm për ta bërë më të lehtë mbajtjen e çantës së shpinës dhe pjesa e pasme ka një përforcim të butë për rehati shtesë. Kjo çantë shpine klasike është shoqëruesi i përsosur për adoleshentët gjatë aktiviteteve të tyre të përditshme.

Specifikim:

  • Çantë shpine
  • Logoja e Nike
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT ELEMENTAL
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MARKER_HR B
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Çantë shpine BA6030-013
Dimensionet: 44 cm x 30 cm x 18 cm
3.800 LEK
Ndihmë