TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19
çantë shpine
Kodi i artikullit:
(BA6030-013)
NIKE

NIKE Çantë shpine Y NK ELMNTL BKPK - FA19

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
  • Univerzalno ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dimensionet: 44 cm x 30 cm x 18 cm Detaje

Dimensionet: 44 cm x 30 cm x 18 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_BRNDMARKDESC BTS
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE
Univerzalno ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Dimensionet: 44 cm x 30 cm x 18 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_BRNDMARKDESC BTS
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE
Univerzalno ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë