TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
çantë shpine
Kodi i artikullit:
(BA6030-013)
NIKE

NIKE Çantë shpine Elemental

Çmimi i mëparshëm
4.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • MISC ONE SIZE
 • Univerzalno ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dimensionet: 44 cm x 30 cm x 18 cm Detaje

Nike Elemental është një çantë shpine me një dizajn modern dhe funksionale që do t’ju shoqërojë lehtësisht në të gjitha aktivitetet tuaja. Çanta ideale e shpinës ju ndihmon të ruani në mënyrë të sigurt gjithçka që ju nevojitet gjatë ditës tuaj në dy ndarjet e saj me zinxhir. Kjo çantë shpine ka rripa që mund të rregullohen lehtësisht për ta mbajtur lehtësisht, dhe gjithashtu ka një dorezë, kështu që mund ta mbani në dorë. Nëse dëshironi një çantë shpine funksionale, Nike Elemental është zgjidhja e duhur për ju.
Specifikimi:

 • Çantë shpine
 • Përbërja: 100% poliestër
 • Dy ndarje me zinxhir
 • Vëllimi: 20L

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Çantë shpine
  Marka NIKE
  Qëllimi Stërvitje
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Unisex
  Masa Masa EU Masa në cm
  MISC ONE SIZE
  Univerzalno ONE SIZE
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Çantë shpine BA6029-010
  Dimensionet: 41 cm x 30 cm x 15 cm
  5.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Çantë shpine BA5559-013
  Dimensionet: 33 cm x 25 cm x 13 cm
  3.600 LEK
  Ndihmë