në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Çantë Classic Future Icon 3-Stripes
adidas Çantë Classic Future Icon 3-Stripes
adidas Çantë Classic Future Icon 3-Stripes
adidas Çantë Classic Future Icon 3-Stripes
adidas Çantë Classic Future Icon 3-Stripes
adidas Çantë Classic Future Icon 3-Stripes
adidas Çantë Classic Future Icon 3-Stripes
adidas Çantë Classic Future Icon 3-Stripes
adidas Çantë Classic Future Icon 3-Stripes
adidas Çantë Classic Future Icon 3-Stripes
Kodi i artikullit:
(HH7068)
adidas

adidas Çantë Classic Future Icon 3-Stripes

Çmimi i mëparshëm
4.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Çanta e belit Unisex Classic Future Icon me 3 vija të adidas është ideale për çdo ditë. Kjo çantë klasike e belit adidas nuk është dukur kurrë më elegante. Ky produkt adidas është përbërë pjesërisht nga materiali i ricikluar. Specifikimi: Përmasat: 8 cm x 33 cm x 15 cm Ndarja kryesore me zinxhir Xhepa të brendshëm Rrip i rregullueshëm Përbërja: 63% poliestër i ricikluar, 37% najlon; rreshtim: 100% poliestër i ricikluar.
Detaje

Çanta e belit Unisex Classic Future Icon me 3 vija të adidas është ideale për çdo ditë. Kjo çantë klasike e belit adidas nuk është dukur kurrë më elegante. Ky produkt adidas është përbërë pjesërisht nga materiali i ricikluar.
Specifikimi:

 • Përmasat: 8 cm x 33 cm x 15 cm
 • Ndarja kryesore me zinxhir
 • Xhepa të brendshëm
 • Rrip i rregullueshëm
 • Përbërja: 63% poliestër i ricikluar, 37% najlon; rreshtim: 100% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Çantë
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Stërvitje
  Gjinia Unisex
  Masa Masa EU Masa në cm
  NS ONE SIZE
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë