në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Çantë Brasilia 9.5
NIKE Çantë Brasilia 9.5
NIKE Çantë Brasilia 9.5
NIKE Çantë Brasilia 9.5
NIKE Çantë Brasilia 9.5
NIKE Çantë Brasilia 9.5
NIKE Çantë Brasilia 9.5
NIKE Çantë Brasilia 9.5
NIKE Çantë Brasilia 9.5
NIKE Çantë Brasilia 9.5
Kodi i artikullit:
(DH7710-068)
NIKE

NIKE Çantë Brasilia 9.5

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
E gjerë dhe e qëndrueshme, çanta e stërvitjes Nike Brasilia 9.5 e mesme i mban të gjitha pajisjet tuaja të stërvitjes të sigurta. Seksioni kryesor është mjaft i gjerë për gjëra më të mëdha. Ndarja anësore i mban atletet tuaja të ndara nga gjërat e tjera, ndërsa xhepat e brendshëm dhe të jashtëm me zinxhir ju ndihmojnë të qëndroni të organizuar. Pjesa e poshtme mbron gjërat tuaja nga gërvishtjet dhe goditjet.Specifikimi: Përmasat: 63,5 cm x 31 cm x 31 cm Vëllimi: 60l Seksioni kryesor Seksioni për këpucë dhe rroba të lagura Xhepa të brendshëm dhe të jashtëm me zinxhir Fund i përforcuar Përbërja: 100% poliestër.
Detaje

E gjerë dhe e qëndrueshme, çanta e stërvitjes Nike Brasilia 9.5 e mesme i mban të gjitha pajisjet tuaja të stërvitjes të sigurta. Seksioni kryesor është mjaft i gjerë për gjëra më të mëdha. Ndarja anësore i mban atletet tuaja të ndara nga gjërat e tjera, ndërsa xhepat e brendshëm dhe të jashtëm me zinxhir ju ndihmojnë të qëndroni të organizuar. Pjesa e poshtme mbron gjërat tuaja nga gërvishtjet dhe goditjet.
Specifikimi:

 • Përmasat: 63,5 cm x 31 cm x 31 cm
 • Vëllimi: 60l
 • Seksioni kryesor
 • Seksioni për këpucë dhe rroba të lagura
 • Xhepa të brendshëm dhe të jashtëm me zinxhir
 • Fund i përforcuar
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Çantë
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Gjinia Unisex
  Masa Masa EU Masa në cm
  MISC ONE SIZE
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë