TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Fund PUMA Puma Power Colorblock Skirt TR
PUMA Fund PUMA Puma Power Colorblock Skirt TR
PUMA Fund PUMA Puma Power Colorblock Skirt TR
PUMA Fund PUMA Puma Power Colorblock Skirt TR
PUMA Fund PUMA Puma Power Colorblock Skirt TR
PUMA Fund PUMA Puma Power Colorblock Skirt TR
Fund për femra
Kodi i artikullit:
(847126-01)
PUMA

PUMA Fund PUMA Puma Power Colorblock Skirt TR

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fund
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë