TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Fustane PUMA AMPLIFIED DRESS TR
PUMA Fustane PUMA AMPLIFIED DRESS TR
PUMA Fustane PUMA AMPLIFIED DRESS TR
PUMA Fustane PUMA AMPLIFIED DRESS TR
PUMA Fustane PUMA AMPLIFIED DRESS TR
PUMA Fustane PUMA AMPLIFIED DRESS TR
PUMA Fustane PUMA AMPLIFIED DRESS TR
PUMA Fustane PUMA AMPLIFIED DRESS TR
Fustan
Kodi i artikullit:
(585912-01)
PUMA

PUMA Fustane PUMA AMPLIFIED DRESS TR

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fustane
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fustane
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Fustane 585912-26
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Fustane 586910-01
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Ndihmë