TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Fustane Sportswear Swoosh
NIKE Fustane Sportswear Swoosh
NIKE Fustane Sportswear Swoosh
NIKE Fustane Sportswear Swoosh
NIKE Fustane Sportswear Swoosh
NIKE Fustane Sportswear Swoosh
NIKE Fustane Sportswear Swoosh
NIKE Fustane Sportswear Swoosh
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(DM6191-397)
NIKE

NIKE Fustane Sportswear Swoosh

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Zgjedhja e një kombinimi veshjesh për ditët e ngrohta është shumë më e lehtë me fustanin për femra Nike Sportswear Swoosh me mëngë të shkurtra. Detajet Swoosh krijojnë një pamje të veçantë Nike, ndërsa qepjet e dyfishta ofrojnë rehati dhe stil unik. Modeli me prerje “oversize” ofron një ndjesi komode dhe rehati në çdo moment. Ky produkt është përbërë nga të paktën 75% fibra organike pambuku. Specifikimi: Prerje “oversize” Logo swoosh Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Zgjedhja e një kombinimi veshjesh për ditët e ngrohta është shumë më e lehtë me fustanin për femra Nike Sportswear Swoosh me mëngë të shkurtra. Detajet Swoosh krijojnë një pamje të veçantë Nike, ndërsa qepjet e dyfishta ofrojnë rehati dhe stil unik. Modeli me prerje “oversize” ofron një ndjesi komode dhe rehati në çdo moment. Ky produkt është përbërë nga të paktën 75% fibra organike pambuku.
Specifikimi:

 • Prerje “oversize”
 • Logo swoosh
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Fustane
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Fustane DM6191-010
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Fustane DD5626-010
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Fustane CJ2242-113
  3.700 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  5.300 LEK
  Ndihmë