TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kapele A.R BB CP 4A
adidas Kapele A.R BB CP 4A
adidas Kapele A.R BB CP 4A
adidas Kapele A.R BB CP 4A
adidas Kapele A.R BB CP 4A
adidas Kapele A.R BB CP 4A
adidas Kapele A.R BB CP 4A
adidas Kapele A.R BB CP 4A
adidas Kapele A.R BB CP 4A
adidas Kapele A.R BB CP 4A
Kodi i artikullit:
(GM6274)
adidas

adidas Kapele A.R BB CP 4A

Çmimi i mëparshëm
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • OSFM ONE SIZE
 • OSFW ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dielli nuk mund t'ju pengojë për të praktikuar vrapimin tuaj me këtë kapelë adidas. Ky model bën të mundur të largojë djersën për t'ju mbajtur të ndiheni të freskët në fushë. Një strehë e lakuar mbron sytë tuaj dhe UV 50 dyfishon mbrojtjen nga dielli. Ky produkt është i përbërë nga Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë. Specifikimet Kapele unisex 90% poliester i ricikluar, 10% elastan Rrip i rregullueshëm Primegreen Ngjyra e produktit: E zezë / e bardhë Kodi i produktit: GM6274 .
Detaje

Dielli nuk mund t'ju pengojë për të praktikuar vrapimin tuaj me këtë kapelë adidas. Ky model bën të mundur të largojë djersën për t'ju mbajtur të ndiheni të freskët në fushë. Një strehë e lakuar mbron sytë tuaj dhe UV 50 dyfishon mbrojtjen nga dielli. Ky produkt është i përbërë nga Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë.

Specifikimet

 • Kapele unisex
 • 90% poliester i ricikluar, 10% elastan
 • Rrip i rregullueshëm
 • Primegreen
 • Ngjyra e produktit: E zezë / e bardhë
 • Kodi i produktit: GM6274
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Unisex
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
Masa Masa EU Masa në cm
OSFM ONE SIZE
OSFW ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Dielli nuk mund t'ju pengojë për të praktikuar vrapimin tuaj me këtë kapelë adidas. Ky model bën të mundur të largojë djersën për t'ju mbajtur të ndiheni të freskët në fushë. Një strehë e lakuar mbron sytë tuaj dhe UV 50 dyfishon mbrojtjen nga dielli. Ky produkt është i përbërë nga Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë.

Specifikimet

 • Kapele unisex
 • 90% poliester i ricikluar, 10% elastan
 • Rrip i rregullueshëm
 • Primegreen
 • Ngjyra e produktit: E zezë / e bardhë
 • Kodi i produktit: GM6274
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Unisex
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
Masa Masa EU Masa në cm
OSFM ONE SIZE
OSFW ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele GM6269
Ky version i ri i azhurnuar sjell një ndjesi të butë dhe mbulim UV të ...
2.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele GM6278
Kapela adidas AEROREADY 3 - STRIPES BASEBALL CAP është një kombinim i dizaj...
2.900 LEK
Ndihmë