Nike Sportswear Legacy 91
Nike Sportswear Legacy 91
Nike Sportswear Legacy 91
Nike Sportswear Legacy 91
Nike Sportswear Legacy 91
Nike Sportswear Legacy 91
Kodi i artikullit: DC3988-010
Nike

Nike Sportswear Legacy 91

Kodi i artikullit: DC3988-010
Nike Sportswear Legacy 91 është një kapele unisex me 6 panele e përbërë me pëlhurë pambuku të qëndrueshme dhe një pjesë të përparme të lakuar për një pamje të pastër dhe të dobishme.Specifikimet Kapele unisex 6 panele.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Legacy 91 është një kapele unisex me 6 panele e përbërë me pëlhurë pambuku të qëndrueshme dhe një pjesë të përparme të lakuar për një pamje të pastër dhe të dobishme.
Specifikimet

 • Kapele unisex
 • 6 panele

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Unisex
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DJ9779-200
  13.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  26.300 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Shapka FD4116-201
  6.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Shapka FD4116-100
  6.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Shapka FD4116-001
  6.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Sportswear Legacy 91
  Produkte
  Nike Sportswear Legacy 91