në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Kapele Sportswear Legacy 91
NIKE Kapele Sportswear Legacy 91
NIKE Kapele Sportswear Legacy 91
NIKE Kapele Sportswear Legacy 91
NIKE Kapele Sportswear Legacy 91
NIKE Kapele Sportswear Legacy 91
Kodi i artikullit:
(DC3988-010)
NIKE

NIKE Kapele Sportswear Legacy 91

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Legacy 91 është një kapele unisex me 6 panele e përbërë me pëlhurë pambuku të qëndrueshme dhe një pjesë të përparme të lakuar për një pamje të pastër dhe të dobishme.Specifikimet Kapele unisex 6 panele.
Detaje

Nike Sportswear Legacy 91 është një kapele unisex me 6 panele e përbërë me pëlhurë pambuku të qëndrueshme dhe një pjesë të përparme të lakuar për një pamje të pastër dhe të dobishme.
Specifikimet

 • Kapele unisex
 • 6 panele

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Kapele
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Unisex
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë