TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Kapele Team Stacked Snapback
NEW BALANCE Kapele Team Stacked Snapback
NEW BALANCE Kapele Team Stacked Snapback
NEW BALANCE Kapele Team Stacked Snapback
Kodi i artikullit:
(MH934317-ECW)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Kapele Team Stacked Snapback

Çmimi i mëparshëm
2.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.100 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONE SIZE *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka NEW BALANCE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka NEW BALANCE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë