TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Kapele 6-Panel Curved Brim Snapback v2.0
NEW BALANCE Kapele 6-Panel Curved Brim Snapback v2.0
NEW BALANCE Kapele 6-Panel Curved Brim Snapback v2.0
NEW BALANCE Kapele 6-Panel Curved Brim Snapback v2.0
Kodi i artikullit:
(LAH13010-TNV)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Kapele 6-Panel Curved Brim Snapback v2.0

Çmimi i mëparshëm
2.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONE SIZE *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka NEW BALANCE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj CAP

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka NEW BALANCE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj CAP

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë