në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Kapele Sportswear Legacy 91
NIKE Kapele Sportswear Legacy 91
NIKE Kapele Sportswear Legacy 91
NIKE Kapele Sportswear Legacy 91
Kodi i artikullit:
(DC3988-011)
NIKE

NIKE Kapele Sportswear Legacy 91

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Legacy 91 është një kapele unisex me 6 panele e përbërë me pëlhurë pambuku të qëndrueshme dhe një pjesë të përparme të lakuar për një pamje të pastër dhe të dobishme.Specifikimet Kapele unisex 6 panele.
Detaje

Nike Sportswear Legacy 91 është një kapele unisex me 6 panele e përbërë me pëlhurë pambuku të qëndrueshme dhe një pjesë të përparme të lakuar për një pamje të pastër dhe të dobishme.
Specifikimet

 • Kapele unisex
 • 6 panele

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Kapele
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Unisex
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë