adidas ESSENT CAP A.R.
adidas ESSENT CAP A.R.
adidas ESSENT CAP A.R.
adidas ESSENT CAP A.R.
adidas ESSENT CAP A.R.
adidas ESSENT CAP A.R.
adidas ESSENT CAP A.R.
adidas ESSENT CAP A.R.
Kodi i artikullit: IC6514
adidas

adidas ESSENT CAP A.R.

Kodi i artikullit: IC6514
Kodi i prodhuesit: EVJ80

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

2.600 LEK
2.600 LEK
1.300 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për uljet
  • Univ.
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Mosha Të rritur
Brand adidas
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Unisex
Koleksion Performance
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Kapele HN1037
2.400 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Kapele H31139
1.200 LEK
Shuma e kursyer 59%
2.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Kapele GM6269
Ky version i ri i azhurnuar sjell një ndjesi të butë dhe mbulim UV të ...
1.200 LEK
Shuma e kursyer 59%
2.900 LEK
Shtoni në shportë
adidas ESSENT CAP A.R.
Kapele
adidas ESSENT CAP A.R.