në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Kapele ESSENT CAP A.R.
adidas Kapele ESSENT CAP A.R.
adidas Kapele ESSENT CAP A.R.
adidas Kapele ESSENT CAP A.R.
adidas Kapele ESSENT CAP A.R.
adidas Kapele ESSENT CAP A.R.
adidas Kapele ESSENT CAP A.R.
adidas Kapele ESSENT CAP A.R.
Kodi i artikullit:
(IC6514)
adidas

adidas Kapele ESSENT CAP A.R.

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Çmimi i mëparshëm
2.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Unisex
Koleksion Performance
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë