TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kapele Sportswear Heritage86 Metal Swoosh
NIKE Kapele Sportswear Heritage86 Metal Swoosh
NIKE Kapele Sportswear Heritage86 Metal Swoosh
NIKE Kapele Sportswear Heritage86 Metal Swoosh
NIKE Kapele Sportswear Heritage86 Metal Swoosh
NIKE Kapele Sportswear Heritage86 Metal Swoosh
NIKE Kapele Sportswear Heritage86 Metal Swoosh
NIKE Kapele Sportswear Heritage86 Metal Swoosh
Kodi i artikullit:
(943092-100)
NIKE

NIKE Kapele Sportswear Heritage86 Metal Swoosh

Çmimi i mëparshëm
2.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Heritage 86 është një kapele unisex që do t'ju përshtatet me çdo kombinim veshjesh. Kjo kapele ka një dizajn klasik dhe përbëhet nga gjashtë panele dhe ka një buzë pak të lakuar. Është aplikuar teknologjia Dri-FIT, e cila mundëson thithjen e shpejtë të djersës, në mënyrë që të qëndroni të thatë dhe të freskët në çdo kohë. Në pjesën e përparme është një logo e vogël metalike Swoosh që do t'i bëjë të ditur të gjithëve se jeni besnikë ndaj markës Nike. Butonat në pjesën e pasme të kokës ju lejojnë të rregulloni kapelen në gjerësinë e dëshiruar. Vendosni kapelen unisex Nike Sportswear Heritage 86 dhe jini gati për çdo aktivitet tuajin. SPECIFIKIM: Kapele unisex Teknologjia Dri-FIT Logoja Metal Swoosh në pjesën e përparme Përbërja e materialit: 100% poliestër i ricikluar Ngjyra: e bardhë Kodi i artikullit: 943092-100 .
Detaje

Nike Sportswear Heritage 86 është një kapele unisex që do t'ju përshtatet me çdo kombinim veshjesh. Kjo kapele ka një dizajn klasik dhe përbëhet nga gjashtë panele dhe ka një buzë pak të lakuar. Është aplikuar teknologjia Dri-FIT, e cila mundëson thithjen e shpejtë të djersës, në mënyrë që të qëndroni të thatë dhe të freskët në çdo kohë. Në pjesën e përparme është një logo e vogël metalike Swoosh që do t'i bëjë të ditur të gjithëve se jeni besnikë ndaj markës Nike. Butonat në pjesën e pasme të kokës ju lejojnë të rregulloni kapelen në gjerësinë e dëshiruar. Vendosni kapelen unisex Nike Sportswear Heritage 86 dhe jini gati për çdo aktivitet tuajin.

SPECIFIKIM:

 • Kapele unisex
 • Teknologjia Dri-FIT
 • Logoja Metal Swoosh në pjesën e përparme
 • Përbërja e materialit: 100% poliestër i ricikluar
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i artikullit: 943092-100
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_CATDESC CAP/HAT/VISOR, NSW OTHER SPORTS
Shkruaj CAP
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sportswear Heritage 86 është një kapele unisex që do t'ju përshtatet me çdo kombinim veshjesh. Kjo kapele ka një dizajn klasik dhe përbëhet nga gjashtë panele dhe ka një buzë pak të lakuar. Është aplikuar teknologjia Dri-FIT, e cila mundëson thithjen e shpejtë të djersës, në mënyrë që të qëndroni të thatë dhe të freskët në çdo kohë. Në pjesën e përparme është një logo e vogël metalike Swoosh që do t'i bëjë të ditur të gjithëve se jeni besnikë ndaj markës Nike. Butonat në pjesën e pasme të kokës ju lejojnë të rregulloni kapelen në gjerësinë e dëshiruar. Vendosni kapelen unisex Nike Sportswear Heritage 86 dhe jini gati për çdo aktivitet tuajin.

SPECIFIKIM:

 • Kapele unisex
 • Teknologjia Dri-FIT
 • Logoja Metal Swoosh në pjesën e përparme
 • Përbërja e materialit: 100% poliestër i ricikluar
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i artikullit: 943092-100
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_CATDESC CAP/HAT/VISOR, NSW OTHER SPORTS
Shkruaj CAP
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë