TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 FxG J
Këpucë futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FW3546)
adidas

adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 FxG J

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 1 33 20
  • 2 34 20.8
  • 2- 35 21.2
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 3- 36 22.1
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5 38 23.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dikur ishte mjaft shpejt, por ju do ta harroni gjithçka me çizmet e futbollit adidas X GHOSTED.4 FxG J për djem dhe lini kundërshtarët tuaj shumë prapa. Të lehta dhe të qëndrueshme, këto çizme futbolli ju lejojnë të lëvizni me shpejtësinë më të lartë. Detaje

Dikur ishte mjaft shpejt, por ju do ta harroni gjithçka me çizmet e futbollit adidas X GHOSTED.4 FxG J për djem dhe lini kundërshtarët tuaj shumë prapa.

Të lehta dhe të qëndrueshme, këto çizme futbolli ju lejojnë të lëvizni me shpejtësinë më të lartë.

Pjesa e sipërme është e mbuluar me tekstile, dhe tabani me krepa fleksibël përshtatet në mënyrë të përkryer & nbsp; & nbsp; nënshtresa të ndryshme për qëndrueshmërinë tuaj maksimale dhe nxitimin shpërthyes.

Specifikim:

• Profili i cekët

• Lidhja

• sipërme tekstili

• Crampons dhe thembra fleksibile të përshtatura në sipërfaqe të ndryshme (natyrore dhe artificiale)

• Ngjyra: E zezë-gri - E zezë thelbësore / Gri Gjashtë / E zezë thelbësore

• Kodi i produktit: FW3546

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
1 33 20
2 34 20.8
2- 35 21.2
5- 38 2/3 23.8
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Dikur ishte mjaft shpejt, por ju do ta harroni gjithçka me çizmet e futbollit adidas X GHOSTED.4 FxG J për djem dhe lini kundërshtarët tuaj shumë prapa.

Të lehta dhe të qëndrueshme, këto çizme futbolli ju lejojnë të lëvizni me shpejtësinë më të lartë.

Pjesa e sipërme është e mbuluar me tekstile, dhe tabani me krepa fleksibël përshtatet në mënyrë të përkryer & nbsp; & nbsp; nënshtresa të ndryshme për qëndrueshmërinë tuaj maksimale dhe nxitimin shpërthyes.

Specifikim:

• Profili i cekët

• Lidhja

• sipërme tekstili

• Crampons dhe thembra fleksibile të përshtatura në sipërfaqe të ndryshme (natyrore dhe artificiale)

• Ngjyra: E zezë-gri - E zezë thelbësore / Gri Gjashtë / E zezë thelbësore

• Kodi i produktit: FW3546

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
1 33 20
2 34 20.8
2- 35 21.2
5- 38 2/3 23.8
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë