TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Këpucë futbolli NEMEZIZ .3 LL TF J
adidas Këpucë futbolli NEMEZIZ .3 LL TF J
adidas Këpucë futbolli NEMEZIZ .3 LL TF J
adidas Këpucë futbolli NEMEZIZ .3 LL TF J
adidas Këpucë futbolli NEMEZIZ .3 LL TF J
adidas Këpucë futbolli NEMEZIZ .3 LL TF J
adidas Këpucë futbolli NEMEZIZ .3 LL TF J
adidas Këpucë futbolli NEMEZIZ .3 LL TF J
adidas Këpucë futbolli NEMEZIZ .3 LL TF J
adidas Këpucë futbolli NEMEZIZ .3 LL TF J
Këpucë futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FY0820)
adidas

adidas Këpucë futbolli NEMEZIZ .3 LL TF J

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5 38 23.3
  • 2 34 20.8
  • 3- 36 22.1
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 2- 35 21.2
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
2 34 20.8
3- 36 22.1
5- 38 2/3 23.8
2- 35 21.2

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
2 34 20.8
3- 36 22.1
5- 38 2/3 23.8
2- 35 21.2

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
adidas X GHOSTED 4 TF J janë atlete futbolli për fëmijë të destin...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Dikur ishte mjaft shpejt, por ju do ta harroni gjithçka me çizmet e futbolli...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Ndihmë