TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 TF J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 TF J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 TF J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 TF J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 TF J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 TF J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 TF J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 TF J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 TF J
adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 TF J
Këpucë futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FX9475)
adidas

adidas Këpucë futbolli X GHOSTED.4 TF J

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 1 33 20
  • 2 34 20.8
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 2- 35 21.2
  • 3- 36 22.1
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5 38 23.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas X GHOSTED 4 TF J janë atlete futbolli për fëmijë të destinuara për djem që duan të tregojnë aftësitë dhe talentin e tyre në barin artificial. Ato janë shumë të rehatshme dhe të lehta. Detaje

adidas X GHOSTED 4 TF J janë atlete futbolli për fëmijë të destinuara për djem që duan të tregojnë aftësitë dhe talentin e tyre në barin artificial.

Ato janë shumë të rehatshme dhe të lehta.

Dizajni modern kombinohet me funksionalitetin sportiv.

Pjesa e sipërme e tyre është e përbërë nga materiale sintetike të lehta, të cilat mbështjellin butësisht këmbën dhe mundësojnë kontroll të plotë të topit me shpejtësi të plotë.

Performanca e thembrave i ndihmon të tregojnë talentin e tyre në terren artificial.

Dy shtresat TPU në taban lehtësojnë presionin dhe kontribuojnë në komoditetin dhe qëndrueshmërinë e lëvizjes.

Tre linjat e famshme adidas theksojnë përkatësinë tuaj në markë.

adidas X GHOSTED.4 TF J u krijuan për të luajtur në nivele të larta dhe për të fituar.

Ne e duam futbollin, le të luajmë futboll.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike

• Sholle: gome dhe TPU

• Ngjyra e shfaqur: e zezë

• Kodi i artikullit: FX9475

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
1 33 20
2 34 20.8
5- 38 2/3 23.8
2- 35 21.2
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas X GHOSTED 4 TF J janë atlete futbolli për fëmijë të destinuara për djem që duan të tregojnë aftësitë dhe talentin e tyre në barin artificial.

Ato janë shumë të rehatshme dhe të lehta.

Dizajni modern kombinohet me funksionalitetin sportiv.

Pjesa e sipërme e tyre është e përbërë nga materiale sintetike të lehta, të cilat mbështjellin butësisht këmbën dhe mundësojnë kontroll të plotë të topit me shpejtësi të plotë.

Performanca e thembrave i ndihmon të tregojnë talentin e tyre në terren artificial.

Dy shtresat TPU në taban lehtësojnë presionin dhe kontribuojnë në komoditetin dhe qëndrueshmërinë e lëvizjes.

Tre linjat e famshme adidas theksojnë përkatësinë tuaj në markë.

adidas X GHOSTED.4 TF J u krijuan për të luajtur në nivele të larta dhe për të fituar.

Ne e duam futbollin, le të luajmë futboll.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike

• Sholle: gome dhe TPU

• Ngjyra e shfaqur: e zezë

• Kodi i artikullit: FX9475

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
1 33 20
2 34 20.8
5- 38 2/3 23.8
2- 35 21.2
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Dikur ishte mjaft shpejt, por ju do ta harroni gjithçka me çizmet e futbolli...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Ndihmë