TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte PREDATOR FREAK .3 FG J
adidas Produkte PREDATOR FREAK .3 FG J
adidas Produkte PREDATOR FREAK .3 FG J
adidas Produkte PREDATOR FREAK .3 FG J
adidas Produkte PREDATOR FREAK .3 FG J
adidas Produkte PREDATOR FREAK .3 FG J
adidas Produkte PREDATOR FREAK .3 FG J
adidas Produkte PREDATOR FREAK .3 FG J
adidas Produkte PREDATOR FREAK .3 FG J
adidas Produkte PREDATOR FREAK .3 FG J
Këpucë futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FY6282)
adidas

adidas Produkte PREDATOR FREAK .3 FG J

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 2- 35 21.2
 • 3- 36 22.1
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
Ruani në listën e të preferuarave
adidas PREDATOR FREAK.3 FIRM GROUND janë këpucë futbolli për fëmijë për djem të krijuar për të mbështetur lojën udhëheqëse në fushë. Pjesa e sipërme sintetike e butë me elementë dominues të printuar 3D Demonscale siguron prekje perfekte dhe kontroll të jashtëzakonshëm të topit. Ndërtimi gjysmë i thellë me lidhëse, tekstil dhe një pjesë të formuar mbi kyçin e këmbës e bën çdo hap të qëndrueshëm. Këto këpucë futbolli janë një partner i besueshëm në fushë që do të mbështesë yjet e ardhshëm të futbollit në rrugën e tyre drejt suksesit. Specifikim: Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Shtypje 3D Ngjyra: e kuqe .
Detaje

adidas PREDATOR FREAK.3 FIRM GROUND janë këpucë futbolli për fëmijë për djem të krijuar për të mbështetur lojën udhëheqëse në fushë.

Pjesa e sipërme sintetike e butë me elementë dominues të printuar 3D Demonscale siguron prekje perfekte dhe kontroll të jashtëzakonshëm të topit.

Ndërtimi gjysmë i thellë me lidhëse, tekstil dhe një pjesë të formuar mbi kyçin e këmbës e bën çdo hap të qëndrueshëm.

Këto këpucë futbolli janë një partner i besueshëm në fushë që do të mbështesë yjet e ardhshëm të futbollit në rrugën e tyre drejt suksesit.

Specifikim:

 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Shtypje 3D
 • Ngjyra: e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas PREDATOR FREAK.3 FIRM GROUND janë këpucë futbolli për fëmijë për djem të krijuar për të mbështetur lojën udhëheqëse në fushë.

Pjesa e sipërme sintetike e butë me elementë dominues të printuar 3D Demonscale siguron prekje perfekte dhe kontroll të jashtëzakonshëm të topit.

Ndërtimi gjysmë i thellë me lidhëse, tekstil dhe një pjesë të formuar mbi kyçin e këmbës e bën çdo hap të qëndrueshëm.

Këto këpucë futbolli janë një partner i besueshëm në fushë që do të mbështesë yjet e ardhshëm të futbollit në rrugën e tyre drejt suksesit.

Specifikim:

 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Shtypje 3D
 • Ngjyra: e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë