TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .2 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .2 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .2 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .2 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .2 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .2 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .2 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .2 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .2 FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .2 FG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S24187)
adidas

adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .2 FG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
20.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
20.300 LEK
Çmimi me zbritje
16.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 43 1/3 26.7
 • 8 42 25.9
 • 10- 45 1/3 28
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9- 44 27.1
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ndihuni superior në fushë me këpucët e futbollit për meshkuj adidas Predator. Këto këpucë futbolli adidas kanë një dizajn me prerje në mes që mbështet kyçin e këmbës tuaj. Pjesa e sipërme e shtrirë lejon veshjen e lehtë, kështu që ju mund të vazhdoni me zotërimin e kundërshtarëve tuaj në fushë. Një përhapje më e gjerë e thumbave Demonskin 2.0 në pjesën e sipërme të tekstilit të veshur ju lejon t'i tregoni të tjerëve se kush është kryesori në fushë. Specifikimet Këpucë futbolli për meshkuj Pjesa e sipërme e veshur me tekstil Zona e goditjes së gomës Demonskin 2.0 Ngjyra e produktit: E kuqe / E zezë Kodi i produktit: S24187 .
Detaje

Ndihuni superior në fushë me këpucët e futbollit për meshkuj adidas Predator. Këto këpucë futbolli adidas kanë një dizajn me prerje në mes që mbështet kyçin e këmbës tuaj. Pjesa e sipërme e shtrirë lejon veshjen e lehtë, kështu që ju mund të vazhdoni me zotërimin e kundërshtarëve tuaj në fushë. Një përhapje më e gjerë e thumbave Demonskin 2.0 në pjesën e sipërme të tekstilit të veshur ju lejon t'i tregoni të tjerëve se kush është kryesori në fushë.

Specifikimet

 • Këpucë futbolli për meshkuj
 • Pjesa e sipërme e veshur me tekstil
 • Zona e goditjes së gomës Demonskin 2.0
 • Ngjyra e produktit: E kuqe / E zezë
 • Kodi i produktit: S24187
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
10- 45 1/3 28
7- 41 1/3 25.5
8- 42 2/3 26.3
9- 44 27.1

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Ndihuni superior në fushë me këpucët e futbollit për meshkuj adidas Predator. Këto këpucë futbolli adidas kanë një dizajn me prerje në mes që mbështet kyçin e këmbës tuaj. Pjesa e sipërme e shtrirë lejon veshjen e lehtë, kështu që ju mund të vazhdoni me zotërimin e kundërshtarëve tuaj në fushë. Një përhapje më e gjerë e thumbave Demonskin 2.0 në pjesën e sipërme të tekstilit të veshur ju lejon t'i tregoni të tjerëve se kush është kryesori në fushë.

Specifikimet

 • Këpucë futbolli për meshkuj
 • Pjesa e sipërme e veshur me tekstil
 • Zona e goditjes së gomës Demonskin 2.0
 • Ngjyra e produktit: E kuqe / E zezë
 • Kodi i produktit: S24187
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
10- 45 1/3 28
7- 41 1/3 25.5
8- 42 2/3 26.3
9- 44 27.1

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë