TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.4 FxG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.4 FxG J
Këpucë futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FY3319)
adidas

adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.4 FxG J

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 3- 36 22.1
 • 2- 35 21.2
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas X SPEEDFLOW.4 këpucët e futbollit për fëmijë unisex janë krijuar për brezat e rinj të golashënuesve. Të krijuara për të luajtur në terrene me bar artificial dhe në dysheme të forta, ato u sjellin atyre  shpejtësi të jashtëzakonshme. Pjesa e sipërme është bërë nga materiali rrjetë që është jashtëzakonisht i lehtë dhe në formën e një çorape që siguron mbështetje të plotë dhe një ndjenjë sigurie gjatë ndeshjeve intensive. Thumbat janë bërë prej materiali gome, të formuar për vrapim në ambientet e duhura. Këto këpucë kanë një profil të ulët që nuk lejon që këmba e tyre të lëvizë brenda atlete, dhe në të njëjtën kohë nuk mbulon kyçin e këmbës në mënyrë që të ketë kontroll maksimal mbi topin. Lërini pasardhësit tuaj të udhëheqin ekipin tuaj drejt fitores me këpucët e futbollit adidas X SPEEDFLOW.4. Specifikim: Këpucë futbolli për fëmijë Për lojë në bar artificial dhe sipërfaqe të forta Pjesa e sipërme: material rrjetë Ngjyra: E Kuqe / E Bardhë / E Zezë / E Kuqe .
Detaje

adidas X SPEEDFLOW.4 këpucët e futbollit për fëmijë unisex janë krijuar për brezat e rinj të golashënuesve.

Të krijuara për të luajtur në terrene me bar artificial dhe në dysheme të forta, ato u sjellin atyre  shpejtësi të jashtëzakonshme.

Pjesa e sipërme është bërë nga materiali rrjetë që është jashtëzakonisht i lehtë dhe në formën e një çorape që siguron mbështetje të plotë dhe një ndjenjë sigurie gjatë ndeshjeve intensive.

Thumbat janë bërë prej materiali gome, të formuar për vrapim në ambientet e duhura.

Këto këpucë kanë një profil të ulët që nuk lejon që këmba e tyre të lëvizë brenda atlete, dhe në të njëjtën kohë nuk mbulon kyçin e këmbës në mënyrë që të ketë kontroll maksimal mbi topin.

Lërini pasardhësit tuaj të udhëheqin ekipin tuaj drejt fitores me këpucët e futbollit adidas X SPEEDFLOW.4.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Për lojë në bar artificial dhe sipërfaqe të forta
 • Pjesa e sipërme: material rrjetë
 • Ngjyra: E Kuqe / E Bardhë / E Zezë / E Kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Qëllimi Futboll
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
3- 36 22.1
2- 35 21.2
5- 38 2/3 23.8
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas X SPEEDFLOW.4 këpucët e futbollit për fëmijë unisex janë krijuar për brezat e rinj të golashënuesve.

Të krijuara për të luajtur në terrene me bar artificial dhe në dysheme të forta, ato u sjellin atyre  shpejtësi të jashtëzakonshme.

Pjesa e sipërme është bërë nga materiali rrjetë që është jashtëzakonisht i lehtë dhe në formën e një çorape që siguron mbështetje të plotë dhe një ndjenjë sigurie gjatë ndeshjeve intensive.

Thumbat janë bërë prej materiali gome, të formuar për vrapim në ambientet e duhura.

Këto këpucë kanë një profil të ulët që nuk lejon që këmba e tyre të lëvizë brenda atlete, dhe në të njëjtën kohë nuk mbulon kyçin e këmbës në mënyrë që të ketë kontroll maksimal mbi topin.

Lërini pasardhësit tuaj të udhëheqin ekipin tuaj drejt fitores me këpucët e futbollit adidas X SPEEDFLOW.4.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Për lojë në bar artificial dhe sipërfaqe të forta
 • Pjesa e sipërme: material rrjetë
 • Ngjyra: E Kuqe / E Bardhë / E Zezë / E Kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Qëllimi Futboll
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
3- 36 22.1
2- 35 21.2
5- 38 2/3 23.8
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë