TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.2 FG
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.2 FG
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.2 FG
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.2 FG
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.2 FG
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.2 FG
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.2 FG
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.2 FG
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.2 FG
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.2 FG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FY6177)
adidas

adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.2 FG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
17.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
17.400 LEK
Çmimi me zbritje
13.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 43 1/3 26.7
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 10- 45 1/3 28
 • 9- 44 27.1
 • 7- 41 1/3 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Copa Sense.2 Firm Ground janë këpucë futbolli për meshkuj të krijuara kryesisht për të luajtur në fusha me bar natyral. Vishni këto këpucë futbolli për t'u fokusuar në instinktin tuaj të futbollit. Disa lojtarë dëshirojnë të bien në sy, por më të mirët bëjnë çmos për ta merituar atë me lëvizjet e sigurta që marrin edhe brohoritjet më të forta. Përmirëso talentin tënd me gjuajtjet më të mira dhe zbulo një nivel të ri loje. Këto këpucë futbolli kanë një material prej pëlhure të thurur rreth këmbës, e cila redukton ndërhyrjet, mundëson veshjen e lehtë dhe përshtatjen e sigurt. Pjesa e sipërme prej lëkure e butë dhe e qëndrueshme përshtatet me formën e këmbës suaj dhe së bashku me shtresën Touchpod në anësore ofron siguri në çdo hap. Shtresa e butë mbrojtëse ju bën të qetë kur gjendeni  pranë kundërshtarit. Ky produkt është i përbërë nga materiale të ricikluara si pjesë e iniciativës së adidas për asgjësimin e mbetjeve plastike. Specifikim: Këpucë futbolli Pjesa e sipërme prej lëkure Ngjyra: e bardhë. E kuqe .
Detaje

adidas Copa Sense.2 Firm Ground janë këpucë futbolli për meshkuj të krijuara kryesisht për të luajtur në fusha me bar natyral. Vishni këto këpucë futbolli për t'u fokusuar në instinktin tuaj të futbollit. Disa lojtarë dëshirojnë të bien në sy, por më të mirët bëjnë çmos për ta merituar atë me lëvizjet e sigurta që marrin edhe brohoritjet më të forta. Përmirëso talentin tënd me gjuajtjet më të mira dhe zbulo një nivel të ri loje. Këto këpucë futbolli kanë një material prej pëlhure të thurur rreth këmbës, e cila redukton ndërhyrjet, mundëson veshjen e lehtë dhe përshtatjen e sigurt. Pjesa e sipërme prej lëkure e butë dhe e qëndrueshme përshtatet me formën e këmbës suaj dhe së bashku me shtresën Touchpod në anësore ofron siguri në çdo hap. Shtresa e butë mbrojtëse ju bën të qetë kur gjendeni  pranë kundërshtarit. Ky produkt është i përbërë nga materiale të ricikluara si pjesë e iniciativës së adidas për asgjësimin e mbetjeve plastike.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Ngjyra: e bardhë. E kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
9- 44 27.1
7- 41 1/3 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Copa Sense.2 Firm Ground janë këpucë futbolli për meshkuj të krijuara kryesisht për të luajtur në fusha me bar natyral. Vishni këto këpucë futbolli për t'u fokusuar në instinktin tuaj të futbollit. Disa lojtarë dëshirojnë të bien në sy, por më të mirët bëjnë çmos për ta merituar atë me lëvizjet e sigurta që marrin edhe brohoritjet më të forta. Përmirëso talentin tënd me gjuajtjet më të mira dhe zbulo një nivel të ri loje. Këto këpucë futbolli kanë një material prej pëlhure të thurur rreth këmbës, e cila redukton ndërhyrjet, mundëson veshjen e lehtë dhe përshtatjen e sigurt. Pjesa e sipërme prej lëkure e butë dhe e qëndrueshme përshtatet me formën e këmbës suaj dhe së bashku me shtresën Touchpod në anësore ofron siguri në çdo hap. Shtresa e butë mbrojtëse ju bën të qetë kur gjendeni  pranë kundërshtarit. Ky produkt është i përbërë nga materiale të ricikluara si pjesë e iniciativës së adidas për asgjësimin e mbetjeve plastike.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Ngjyra: e bardhë. E kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
9- 44 27.1
7- 41 1/3 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë