TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Këpucë futbolli X SPEEDPORTAL.2 FG
adidas Këpucë futbolli X SPEEDPORTAL.2 FG
adidas Këpucë futbolli X SPEEDPORTAL.2 FG
adidas Këpucë futbolli X SPEEDPORTAL.2 FG
adidas Këpucë futbolli X SPEEDPORTAL.2 FG
adidas Këpucë futbolli X SPEEDPORTAL.2 FG
adidas Këpucë futbolli X SPEEDPORTAL.2 FG
adidas Këpucë futbolli X SPEEDPORTAL.2 FG
adidas Këpucë futbolli X SPEEDPORTAL.2 FG
adidas Këpucë futbolli X SPEEDPORTAL.2 FG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GW8450)
adidas

adidas Këpucë futbolli X SPEEDPORTAL.2 FG

Çmimi i mëparshëm
20.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
20.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
20.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10 44 2/3 27.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 9 43 1/3 26.7
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 11 46 28.4
 • 8 42 25.9
 • 10- 45 1/3 28
 • 9- 44 27.1
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Përhapni ngjyrat tuaja në fushë në këpucët e futbollit për meshkuj adidas X SPEEDPORTAL.2 FG për rritjen e shpejtësisë. Pjesa e sipërme rrjetë e projektuar përmban një hapje këpucësh të rregullueshme adidas PRIMEKNIT, për sigurinë e këmbës dhe një përforcim të jashtëm TPU që rregullon thembrën, për stabilitet në shpejtësi të lartë. Sholla e fortë me dy krampone shtesë në pjesën e përparme të këmbës përshpejton në maksimum lëvizjen e drejtë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material Primegreen të ricikluar me performancë të lartë.Specifikimi: Destinuar për të luajtur në terrene të forta Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë Hapja PRIMEKNIT Përforcim TPU në thembër .
Detaje

Përhapni ngjyrat tuaja në fushë në këpucët e futbollit për meshkuj adidas X SPEEDPORTAL.2 FG për rritjen e shpejtësisë. Pjesa e sipërme rrjetë e projektuar përmban një hapje këpucësh të rregullueshme adidas PRIMEKNIT, për sigurinë e këmbës dhe një përforcim të jashtëm TPU që rregullon thembrën, për stabilitet në shpejtësi të lartë. Sholla e fortë me dy krampone shtesë në pjesën e përparme të këmbës përshpejton në maksimum lëvizjen e drejtë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material Primegreen të ricikluar me performancë të lartë.
Specifikimi:

 • Destinuar për të luajtur në terrene të forta
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Hapja PRIMEKNIT
 • Përforcim TPU në thembër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Këpucë futbolli
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Futboll
  Masa Masa EU Masa në cm
  10 44 2/3 27.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  9 43 1/3 26.7
  8- 42 2/3 26.3
  11 46 28.4
  8 42 25.9
  10- 45 1/3 28
  9- 44 27.1
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë