në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Këpucë futbolli PREDATOR ACCURACY.1 FIRM GROUND
adidas Këpucë futbolli PREDATOR ACCURACY.1 FIRM GROUND
adidas Këpucë futbolli PREDATOR ACCURACY.1 FIRM GROUND
adidas Këpucë futbolli PREDATOR ACCURACY.1 FIRM GROUND
adidas Këpucë futbolli PREDATOR ACCURACY.1 FIRM GROUND
adidas Këpucë futbolli PREDATOR ACCURACY.1 FIRM GROUND
adidas Këpucë futbolli PREDATOR ACCURACY.1 FIRM GROUND
adidas Këpucë futbolli PREDATOR ACCURACY.1 FIRM GROUND
adidas Këpucë futbolli PREDATOR ACCURACY.1 FIRM GROUND
adidas Këpucë futbolli PREDATOR ACCURACY.1 FIRM GROUND
Këpucë futbolli për të rritur
Kodi i artikullit:
(GW4569)
adidas

adidas Këpucë futbolli PREDATOR ACCURACY.1 FIRM GROUND

Çmimi i mëparshëm
36.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
36.300 LEK
Çmimi me zbritje
25.400 LEK
Shuma e kursyer: 10.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 45 1/3
 • 42
 • 43 1/3
 • 44 2/3
 • 40 2/3
 • 44
 • 41 1/3
 • 42 2/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas PREDATOR CACCUACY.1 FIRM GROUND janë këpucë të rehatshme futbolli për të rritur të cilat janë të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara të dizajnuara për lojë të saktë në fusha të forta futbolli. Kontroll + saktësi = besim. E gjitha kjo arrihet kur keni me vete produktin e duhur. Kur qëllimi mund të shikohet në sytë tuaj, vazhdoni, luftoni dhe synoni ta arrini në mënyrë perfekte me këpucët e futbollit adidas PREDATOR ACCURACY. Ato kanë pjesën e sipërme të butë me teknologjinë HybridTouch me elementë gome me kapje me definicion të lartë në zonën e goditjes. Këta elementë, përveç që sigurojnë kontakt të mirë me topin, ofrojnë edhe fleksibilitet në pjesën e përparme të këmbës për lëvizje komode. Të krijuara për përdorim në tokë të fortë, tabani i ndarë ka një përshtatje për goditje të fuqishme. Pjesa e sipërme e këtyre këpucëve përmban të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet e adidas në reduktimin e mbetjeve plastike. Specifikimi: Këpucë futbolli për të rritur Të krijuara për të luajtur në fusha të forta futbolli Lidhëse Pjesë e sipërme HybridTouch dhe me dy pjesë PRIMEKNIT Tabani i krijuar për terrene të forta Pjesa e sipërme përmban një minimum prej 50% përmbajtje të ricikluar.
Detaje

adidas PREDATOR CACCUACY.1 FIRM GROUND janë këpucë të rehatshme futbolli për të rritur të cilat janë të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara të dizajnuara për lojë të saktë në fusha të forta futbolli. Kontroll + saktësi = besim. E gjitha kjo arrihet kur keni me vete produktin e duhur. Kur qëllimi mund të shikohet në sytë tuaj, vazhdoni, luftoni dhe synoni ta arrini në mënyrë perfekte me këpucët e futbollit adidas PREDATOR ACCURACY. Ato kanë pjesën e sipërme të butë me teknologjinë HybridTouch me elementë gome me kapje me definicion të lartë në zonën e goditjes. Këta elementë, përveç që sigurojnë kontakt të mirë me topin, ofrojnë edhe fleksibilitet në pjesën e përparme të këmbës për lëvizje komode. Të krijuara për përdorim në tokë të fortë, tabani i ndarë ka një përshtatje për goditje të fuqishme. Pjesa e sipërme e këtyre këpucëve përmban të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet e adidas në reduktimin e mbetjeve plastike.


Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për të rritur
 • Të krijuara për të luajtur në fusha të forta futbolli
 • Lidhëse
 • Pjesë e sipërme HybridTouch dhe me dy pjesë PRIMEKNIT
 • Tabani i krijuar për terrene të forta
 • Pjesa e sipërme përmban një minimum prej 50% përmbajtje të ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Këpucë futbolli
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Unisex
  Qëllimi Futboll
  Koleksion Performance
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë