adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND
adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND
adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND
adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND
adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND
adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND
adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND
adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND
adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND
adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND
Kodi i artikullit: GW4569
adidas

adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND

Kodi i artikullit: GW4569
Kodi i prodhuesit: LTC51
adidas PREDATOR CACCUACY.1 FIRM GROUND janë këpucë të rehatshme futbolli për të rritur të cilat janë të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara të dizajnuara për lojë të saktë në fusha të forta futbolli. Kontroll + saktësi = besim. E gjitha kjo arrihet kur keni me vete produktin e duhur. Kur qëllimi mund të shikohet në sytë tuaj, vazhdoni, luftoni dhe synoni ta arrini në mënyrë perfekte me këpucët e futbollit adidas PREDATOR ACCURACY. Ato kanë pjesën e sipërme të butë me teknologjinë HybridTouch me elementë gome me kapje me definicion të lartë në zonën e goditjes. Këta elementë, përveç që sigurojnë kontakt të mirë me topin, ofrojnë edhe fleksibilitet në pjesën e përparme të këmbës për lëvizje komode. Të krijuara për përdorim në tokë të fortë, tabani i ndarë ka një përshtatje për goditje të fuqishme. Pjesa e sipërme e këtyre këpucëve përmban të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet e adidas në reduktimin e mbetjeve plastike. Specifikimi: Këpucë futbolli për të rritur Të krijuara për të luajtur në fusha të forta futbolli Lidhëse Pjesë e sipërme HybridTouch dhe me dy pjesë PRIMEKNIT Tabani i krijuar për terrene të forta Pjesa e sipërme përmban një minimum prej 50% përmbajtje të ricikluar.
36.300 LEK
36.300 LEK
18.200 LEK
Shuma e kursyer: 18.100 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 45 1/3
 • 42
 • 41 1/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas PREDATOR CACCUACY.1 FIRM GROUND janë këpucë të rehatshme futbolli për të rritur të cilat janë të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara të dizajnuara për lojë të saktë në fusha të forta futbolli. Kontroll + saktësi = besim. E gjitha kjo arrihet kur keni me vete produktin e duhur. Kur qëllimi mund të shikohet në sytë tuaj, vazhdoni, luftoni dhe synoni ta arrini në mënyrë perfekte me këpucët e futbollit adidas PREDATOR ACCURACY. Ato kanë pjesën e sipërme të butë me teknologjinë HybridTouch me elementë gome me kapje me definicion të lartë në zonën e goditjes. Këta elementë, përveç që sigurojnë kontakt të mirë me topin, ofrojnë edhe fleksibilitet në pjesën e përparme të këmbës për lëvizje komode. Të krijuara për përdorim në tokë të fortë, tabani i ndarë ka një përshtatje për goditje të fuqishme. Pjesa e sipërme e këtyre këpucëve përmban të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet e adidas në reduktimin e mbetjeve plastike.


Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për të rritur
 • Të krijuara për të luajtur në fusha të forta futbolli
 • Lidhëse
 • Pjesë e sipërme HybridTouch dhe me dy pjesë PRIMEKNIT
 • Tabani i krijuar për terrene të forta
 • Pjesa e sipërme përmban një minimum prej 50% përmbajtje të ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Këpucë futbolli
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Qëllimi Futboll
  Koleksion Performance
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND
  Këpucë futbolli
  adidas Predator Accuracy.1 FIRM GROUND