në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Këpucët TERREX HYPERHIKER
adidas Këpucët TERREX HYPERHIKER
adidas Këpucët TERREX HYPERHIKER
adidas Këpucët TERREX HYPERHIKER
adidas Këpucët TERREX HYPERHIKER
adidas Këpucët TERREX HYPERHIKER
adidas Këpucët TERREX HYPERHIKER
adidas Këpucët TERREX HYPERHIKER
adidas Këpucët TERREX HYPERHIKER
adidas Këpucët TERREX HYPERHIKER
Kodi i artikullit:
(GZ9216)
adidas

adidas Këpucët TERREX HYPERHIKER

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40
 • 38 2/3
  38 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 36
 • 35
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 39 1/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bëjini fëmijët tuaj të ecin rehat në shtigje të vështira me këpucët për fëmijë adidas TERREX HYPERHIKER. Këto këpucë ofrojnë ndjesinë e lehtë të këpucëve të vrapimit të kombinuar me qëndrueshmërinë e këpucëve për ecjeje. Detajet reflektuese rrisin dukshmërinë. Sholla e gomës ngjitet në mënyrë të përsosur në të gjitha sipërfaqet. Pjesa e sipërme e këtyre këpucëve ka të paktën 50% material të ricikluar.Specifikimi: Lidhëse Pjesa e sipërme e tekstilit rezistente ndaj gërryerjes Detaje reflektuese Shollë gome Pesha: 210 g .
Detaje

Bëjini fëmijët tuaj të ecin rehat në shtigje të vështira me këpucët për fëmijë adidas TERREX HYPERHIKER. Këto këpucë ofrojnë ndjesinë e lehtë të këpucëve të vrapimit të kombinuar me qëndrueshmërinë e këpucëve për ecjeje. Detajet reflektuese rrisin dukshmërinë. Sholla e gomës ngjitet në mënyrë të përsosur në të gjitha sipërfaqet. Pjesa e sipërme e këtyre këpucëve ka të paktën 50% material të ricikluar.
Specifikimi:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme e tekstilit rezistente ndaj gërryerjes
 • Detaje reflektuese
 • Shollë gome
 • Pesha: 210 g

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Këpucët
  Marka adidas
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Qëllimi Outdoor
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Performance
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë