TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum noti 1-pjesë SH3.RO 3S SUIT
adidas Kostum noti 1-pjesë SH3.RO 3S SUIT
adidas Kostum noti 1-pjesë SH3.RO 3S SUIT
adidas Kostum noti 1-pjesë SH3.RO 3S SUIT
adidas Kostum noti 1-pjesë SH3.RO 3S SUIT
adidas Kostum noti 1-pjesë SH3.RO 3S SUIT
adidas Kostum noti 1-pjesë SH3.RO 3S SUIT
adidas Kostum noti 1-pjesë SH3.RO 3S SUIT
adidas Kostum noti 1-pjesë SH3.RO 3S SUIT
adidas Kostum noti 1-pjesë SH3.RO 3S SUIT
Rroba banje për femra
Kodi i artikullit:
(GM3880)
adidas

adidas Kostum noti 1-pjesë SH3.RO 3S SUIT

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 34 S
  • 36 S
  • 40 M
  • 38 M
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum noti 1-pjesë
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Notim
Masa Masa EU Masa në cm
34 S
36 S
40 M
38 M
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë