TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum noti 2-pjesë BW BRANDED BIK
adidas Kostum noti 2-pjesë BW BRANDED BIK
adidas Kostum noti 2-pjesë BW BRANDED BIK
adidas Kostum noti 2-pjesë BW BRANDED BIK
adidas Kostum noti 2-pjesë BW BRANDED BIK
adidas Kostum noti 2-pjesë BW BRANDED BIK
adidas Kostum noti 2-pjesë BW BRANDED BIK
adidas Kostum noti 2-pjesë BW BRANDED BIK
adidas Kostum noti 2-pjesë BW BRANDED BIK
adidas Kostum noti 2-pjesë BW BRANDED BIK
Rroba banje për femra
Kodi i artikullit:
(HA3528)
adidas

adidas Kostum noti 2-pjesë BW BRANDED BIK

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 36 S
  • 38 M
  • 34 S
  • 40 M
  • 42 L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum noti 2-pjesë
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Notim
Masa Masa EU Masa në cm
36 S
38 M
34 S
40 M
42 L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
adidas NECKHOLDER BIKI janë rroba banje për femra. Lidhja me rripat e rregullues...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
adidas BEACH WOMEN NECKHOLDER BIKINI janë rroba banje sportive për femra. Mbushj...
5.800 LEK
Ndihmë