TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum WTS NEW CO MARK
adidas Kostum WTS NEW CO MARK
adidas Kostum WTS NEW CO MARK
adidas Kostum WTS NEW CO MARK
adidas Kostum WTS NEW CO MARK
adidas Kostum WTS NEW CO MARK
adidas Kostum WTS NEW CO MARK
adidas Kostum WTS NEW CO MARK
Kostum për femra
Kodi i artikullit:
(GD4411)
adidas

adidas Kostum WTS NEW CO MARK

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmimi me zbritje
5.800 LEK
Shuma e kursyer: 5.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas WTS NEW CO MARK është kostum sportiv për femra. Është i lehtë dhe i rehatshëm. Detaje

adidas WTS NEW CO MARK është kostum sportiv për femra.

Është i lehtë dhe i rehatshëm.

Përbëhet nga pjesa e sipërme dhe e poshtme.

Është i përbërë prej pambuku dhe poliesteri, i cili siguron një ndjesi komoditeti gjatë veshjes.

Pjesa e sipërme ka një prerje standarde.

Zinxhiri shtrihet përgjatë gjithë gjatësisë së pjesës së sipërme.

Pjesa e poshtme është më e ngushtë.

Ky kostum është një zgjedhje e shkëlqyer si për veshje gjatë gjithë ditës, ashtu edhe për stërvitje kur vijnë ditët e ftohta.

Specifikim produkti:

 • Përbërja: 72% pambuk, 28% poliester
 • Pjesa e sipërme: prerje e rregullt
 • Ngjyrat: rozë
 • Kodi i produktit: GD4411
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
SILUETA_HR TRACKSUIT
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas WTS NEW CO MARK është kostum sportiv për femra.

Është i lehtë dhe i rehatshëm.

Përbëhet nga pjesa e sipërme dhe e poshtme.

Është i përbërë prej pambuku dhe poliesteri, i cili siguron një ndjesi komoditeti gjatë veshjes.

Pjesa e sipërme ka një prerje standarde.

Zinxhiri shtrihet përgjatë gjithë gjatësisë së pjesës së sipërme.

Pjesa e poshtme është më e ngushtë.

Ky kostum është një zgjedhje e shkëlqyer si për veshje gjatë gjithë ditës, ashtu edhe për stërvitje kur vijnë ditët e ftohta.

Specifikim produkti:

 • Përbërja: 72% pambuk, 28% poliester
 • Pjesa e sipërme: prerje e rregullt
 • Ngjyrat: rozë
 • Kodi i produktit: GD4411
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
SILUETA_HR TRACKSUIT
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë