TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum W TS CO Energiz
adidas Kostum W TS CO Energiz
adidas Kostum W TS CO Energiz
adidas Kostum W TS CO Energiz
adidas Kostum W TS CO Energiz
adidas Kostum W TS CO Energiz
adidas Kostum W TS CO Energiz
adidas Kostum W TS CO Energiz
Kostum për femra
Kodi i artikullit:
(GL9488)
adidas

adidas Kostum W TS CO Energiz

Çmimi i mëparshëm
13.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.100 LEK
Çmimi me zbritje
9.200 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Adidas Slim fit Cotton Fleece Tracksuit është një kostum pambuku për femra për një pamje sportive. Është i hollë dhe ndjek vijën e trupit. I përshtatshëm për të pushuar  edhe për t’u ushtruar sepse siguron liri të pakufizuar të lëvizjes. Detaje

Adidas Slim fit Cotton Fleece Tracksuit është një kostum pambuku për femra për një pamje sportive.

Është i hollë dhe ndjek vijën e trupit.

I përshtatshëm për të pushuar  edhe për t’u ushtruar sepse siguron liri të pakufizuar të lëvizjes.

Për t'ju bërë të ndiheni të plotë, ka kapuç të rregullueshëm dhe xhepa.

Dizajni klasik i kësaj veshje sportive mbështetet në një kombinim bardh e zi, vija të njohura adidas përgjatë mëngëve dhe këmbëve dhe një logo diskrete.

Nëse zgjidhni komoditet dhe stil sportiv, ky kostum për femra adidas është perfekte për ju.

Specifikim:

• Kostum për femra

• Kapuç i rregullueshëm

• Brez elastik

• Përbërja: 70% pambuk, 30% poliester i ricikluar - mëndafsh francez

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: GL9488

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Adidas Slim fit Cotton Fleece Tracksuit është një kostum pambuku për femra për një pamje sportive.

Është i hollë dhe ndjek vijën e trupit.

I përshtatshëm për të pushuar  edhe për t’u ushtruar sepse siguron liri të pakufizuar të lëvizjes.

Për t'ju bërë të ndiheni të plotë, ka kapuç të rregullueshëm dhe xhepa.

Dizajni klasik i kësaj veshje sportive mbështetet në një kombinim bardh e zi, vija të njohura adidas përgjatë mëngëve dhe këmbëve dhe një logo diskrete.

Nëse zgjidhni komoditet dhe stil sportiv, ky kostum për femra adidas është perfekte për ju.

Specifikim:

• Kostum për femra

• Kapuç i rregullueshëm

• Brez elastik

• Përbërja: 70% pambuk, 30% poliester i ricikluar - mëndafsh francez

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: GL9488

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë