TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum I 3S TS TRIC
adidas Kostum I 3S TS TRIC
adidas Kostum I 3S TS TRIC
adidas Kostum I 3S TS TRIC
adidas Kostum I 3S TS TRIC
adidas Kostum I 3S TS TRIC
adidas Kostum I 3S TS TRIC
adidas Kostum I 3S TS TRIC
adidas Kostum I 3S TS TRIC
adidas Kostum I 3S TS TRIC
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GN3947)
adidas

adidas Kostum I 3S TS TRIC

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.300 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 104 3-4Y
 • 98 2-3Y
 • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Në kostumin adidas Infant 3 Stripes Tracksuit Tricot me dy pjesë për fëmijë, fëmija juaj do të marrë atë që është më e rëndësishme për të kur bëhet fjalë për veshjet, dhe kjo është komoditeti dhe liria maksimale e lëvizjes. Detaje

Në kostumin adidas Infant 3 Stripes Tracksuit Tricot me dy pjesë për fëmijë, fëmija juaj do të marrë atë që është më e rëndësishme për të kur bëhet fjalë për veshjet, dhe kjo është komoditeti dhe liria maksimale e lëvizjes.

Ky kostum për fëmijë me dy pjesë Adidas sjell mbi të gjitha komoditet, por edhe një dizajn të frymëzuar nga sporti.

Adidas Infant 3 Stripes Tracksuit  me dy pjesë Tricot është e përbërë tërësisht nga materiali i ricikluar, kështu që fëmija juaj do të bëjë një hap në përpjekjet për të zvogëluar mbeturinat plastike para se të bëjë hapat e tij të parë.

Specifikim:

 • Prerje e rregullt
 • Zinxhir me gjatësi të plotë në pjesën e sipërme
 • Brez elastik
 • 3 shirita përgjatë gjithë gjatësisë së mëngëve dhe pjesës së poshtme
 • Logo e vogël e adidas në të majtë
 • Xhepat anësorë
 • Ky produkt i përket serisë PRIMEGREEN, i cili është I përbërë nga material i ricikluar me performancë të lartë.
 • Materiali: 100% poliester i ricikluar
 • Ngjyra: E zezë / e bardhë
 • Kodi i artikullit: GN3947
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
104 3-4Y
98 2-3Y
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Në kostumin adidas Infant 3 Stripes Tracksuit Tricot me dy pjesë për fëmijë, fëmija juaj do të marrë atë që është më e rëndësishme për të kur bëhet fjalë për veshjet, dhe kjo është komoditeti dhe liria maksimale e lëvizjes.

Ky kostum për fëmijë me dy pjesë Adidas sjell mbi të gjitha komoditet, por edhe një dizajn të frymëzuar nga sporti.

Adidas Infant 3 Stripes Tracksuit  me dy pjesë Tricot është e përbërë tërësisht nga materiali i ricikluar, kështu që fëmija juaj do të bëjë një hap në përpjekjet për të zvogëluar mbeturinat plastike para se të bëjë hapat e tij të parë.

Specifikim:

 • Prerje e rregullt
 • Zinxhir me gjatësi të plotë në pjesën e sipërme
 • Brez elastik
 • 3 shirita përgjatë gjithë gjatësisë së mëngëve dhe pjesës së poshtme
 • Logo e vogël e adidas në të majtë
 • Xhepat anësorë
 • Ky produkt i përket serisë PRIMEGREEN, i cili është I përbërë nga material i ricikluar me performancë të lartë.
 • Materiali: 100% poliester i ricikluar
 • Ngjyra: E zezë / e bardhë
 • Kodi i artikullit: GN3947
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
104 3-4Y
98 2-3Y
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë