TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET
NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET
NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET
NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET
NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET
NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET
NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET
NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET
NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET
NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET
NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET
NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(85A356-GEH)
NIKE

NIKE Kostum JDB JUMPMAN FT CREW SET

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 L
  • 6 M
  • 4 XS
  • 5 S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
NIKE JDB JUMPMAN FT CREW SET është një kostum për djem të moshës 4 deri 8 vjeç, e cila do t'ju sigurojë atyre komoditet gjatë gjithë ditës. Bluza ka një prerje klasike me një dekolte të rrumbullakët, është shumë komode dhe e lehtë. Detaje

NIKE JDB JUMPMAN FT CREW SET është një kostum për djem të moshës 4 deri 8 vjeç, e cila do t'ju sigurojë atyre komoditet gjatë gjithë ditës.

Bluza ka një prerje klasike me një dekolte të rrumbullakët, është shumë komode dhe e lehtë.

E përbërë prej pambuku të butë dhe poliesteri, të cilat japin një ndjesi butësie dhe komoditeti.

Pjesa e poshtme ka një bel elastik dhe e cila parandalon çdo lëvizje të padëshiruar.

Materiali nga i cili është i përbërë pjesa e poshtme është po aq i ngrohtë dhe i rehatshëm.

Fëmija juaj do të jetë i lumtur të veshë këtë kostum.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester

• Larja e lejuar në lavatriçe

• Ngjyra: gri / e kuqe

• Kodi: 85A356-GEH

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
7 L
6 M
4 XS
5 S

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

NIKE JDB JUMPMAN FT CREW SET është një kostum për djem të moshës 4 deri 8 vjeç, e cila do t'ju sigurojë atyre komoditet gjatë gjithë ditës.

Bluza ka një prerje klasike me një dekolte të rrumbullakët, është shumë komode dhe e lehtë.

E përbërë prej pambuku të butë dhe poliesteri, të cilat japin një ndjesi butësie dhe komoditeti.

Pjesa e poshtme ka një bel elastik dhe e cila parandalon çdo lëvizje të padëshiruar.

Materiali nga i cili është i përbërë pjesa e poshtme është po aq i ngrohtë dhe i rehatshëm.

Fëmija juaj do të jetë i lumtur të veshë këtë kostum.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester

• Larja e lejuar në lavatriçe

• Ngjyra: gri / e kuqe

• Kodi: 85A356-GEH

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
7 L
6 M
4 XS
5 S

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë